2016 Masko’da Klasik Mobilya

2016 Masko’da Klasik Mobilya

Geçmişte yalnızca saraylarda yaşayanların yaptırıp kullanabildikleri klasik mobilya artık herkesin evini süslemektedir. Hangi eve girerse girsin görkem ve zenginliği yansıtan klasik masko mobilya, bugün de halen geniş bir alıcı kitlesi tarafından rağbet görmeye devam etmektedir. Klasik mobilya denildiğinde hiç şüphesiz akla ilk gelen yer ise maskodur. Açılımı İstabul mobilya ve ahşap eşya imalatçıları küçük sanayi sitesi yapı kooperatifi olan masko, bugün Türkiye’nin dört bir yanından gelen müşterisi ile hizmette sınır tanımadan yıldan yılda büyümeye ve kendini geliştirmeyi sürdürmektedir.

1984’te hizmete açıldığı yıldan beri hızla büyümüş olan masko, bugün, içinde 600’ü aşan mobilya mağazası ile müşterini çekmektedir. Evini dekore etmek isteyenlerin vazgeçilmez uğrak yeri olan masko, özellikle ahşap mobilya ağırlıklı olması bakımından ayrı bir öneme sahiptir. Zevk ve tarz sahibi klasik 2016 masko mobilya severler hem çeşit hem de fiyat aralığı oldukça geniş olan maskoda aradıkları her şeyi ve daha fazlasını bulabilmektedir. Fakat bu denli çok fazla mağaza ve çok çeşitli model olması bazen kafa karışıklığı yaratabilmektedir.

masko klasik mobilya

Bu nedenle alınacak olan mobilyanın evin geneli ile uyumlu olması açısından bir ön araştırmanın yapılması faydalı olacaktır. İnternette yer alan masko’nun web sitesi sayesinde müşteri hem masko’da bulunan mağazalar hem de o mağazalarda bulunan ürünler hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilmektedir. Elbetteki ürünlerin hepsinin görselini bulmak mümkün değildir; fakat genel olarak mağazanın tarzı ile ilgili bilgi sahibi olunması ya da beğenilen bir modelin olması bile müşterinin seçimini kolaylaştırmaya yetmektedir. Masko’da yer alan tüm mağazaların siteye koydukları ürünlerin hepsinin bir adı mevcuttur.

klasik mobilya masko

Klasik mobilyanın başkenti masko

Mağazanın hem isim hem de telefonlarının da sitede yer alması birebir telefonda görüşmenin sağlanması ve daha detaylı bilgi alınmasını da sağlamaktadır. Klasik mobilya modellerinin kendine özgü isimlerinin bulunması ve ürünlerin çoğunun görsel olarak siteden görülebilmesi oldukça kolaylık yaratmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile artık mağaza mağaza gezmek yerine tek bir tıklamayla hem zamandan hem de mekandan tasarruf ederek fikir sahibi olunabilmektedir. Birbirinden göz alıcı modelleri ile evleri süslemeyi bekleyen klasik mobilyalar, her dönem olduğu gibi bugün de vazgeçilmezler arasında yerini almayı başarmıştır. Eve ağırlık, şıklık ve gösteriş katan masko klasik mobilya modelleri, zamansız olduğu kadar ahşaptan yapılması nedeniyle aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz göze ve ruha hitap eden tüm ürünlere maskoda ulaşılabilmektedir. İstanbul İkitelli’de yer alan bu mağaza çarşısı, misafirlerini beklemeye devam etmektedir.

 

Share This Post

Post Comment