Kadının Rengi Kırmızı Mıdır?

Kadının Rengi Kırmızı Mıdır?

Hepimiz sevdiği renkler var değil mi? Peki sence kırmızı aşkın rengi mi? Yoksa kadınların vazgeçilmezi? Eminim sende kararsız kaldın ve gerçekten bu sorunun cevabını merak ediyorsun. Erkekler için mavi kadınlar için kırmızı renk cinsiyeti temsil eder. Aslında etmez ama yüzyıllardır böyle işleyen sistem bizleri buna ikna etmiş durumda.

Kırmızı kadınların hemen hemen her giysisinde yer alan bazen sadece kırmızı ve tonlarında kıyafet tercih yaptıkları bir renk, kırmızı renk sevmeyen bir kadın tanımıyorum. O zaman kırmızı kadınların rengidir diyebilir miyiz? Bunun için acele etmemekte yarar var.

Neden Hep Kırmızı

Kadınların günlük yaşamda kırmızı hep yanlarındadır. Ya kıyafetleri ya da rujları ya da çantaları örnekleri çoğaltabiliriz. Kırmızının kadınla özdeşleşmiş olduğunu böylece anlayabiliriz. Kadınlar için renk ayrımı önemli, sevdikleri renkler vazgeçilmezleri sevmedikleri ise asla tercih etmeyecekleri anlamına geliyor.

Öyleyse kırmızı kadını yansıtıyor diyebiliriz. Kırmızı kadınlar için vazgeçilmez ve aşk için de olmaz olmazları arasındadır. Kadınlar için aşkın ve özel günlerin ne derece önemli olduğunu düşünün sevgi ve kırmızı ile bağlantı kuramayan bir erkek asla kadınları mutlu edemez. Kadınları mutlu etmek için biraz aşkı bilmek biraz da kadın ruhundan anlamak gereklidir.

kadinin-rengi-kirmizi-midir-2

Aşk Ve Kırmızı Uyumu Diye Bir Şey Var Mı?

Aşk kırmızının rengi ona hiç şüphe yok. Arasındaki uyum kadını bağlayan ve her zaman aşkı isteyen bir rol almasına neden olur.

Kadınların kırmızı renge olan düşkünlükleri ile aşk istekleri ve aşka olan özlemleri arasında hiçbir fark yoktur. Biraz kafa karıştırabilir ama kırmızı onlar için öncelikle aşkı ifade eder ve çoğu zamanda renkten öteye gitmiştir.

Demek istediğim şu ki kadınlar için kırmızı sadece bir renk değil, aynı zamanda aşk, yaşam, mutluluk ve onlar için kadının rengidir.

Share This Post

Post Comment