Maskodan Mobilyacılar’dan En Güzel Mobilya Modelleri

Maskodan Mobilyacılar’dan En Güzel Mobilya Modelleri

Ülkemizde mobilya fuarları ve mobilya siteleri yoğun bir ilgi görmektedir. Bunun sebebi ise içerisinde yüzlerce marka bulunması nedeniyle ürünlerin çok fazla olması ve fiyatlarının da uygun olması gibi seçenekler ortaya çıkmaktadır. İstanbul’da Modoko’nun yanı sıra hizmet veren Masko Mobilyacılar, dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında bulunmaktadır.

Masko Mobilyacılar Nedir?

İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi olarak gösterilen İkitelli’de 13 ortak ile kurulan MASKO (S.S. MASKO İSTANBUL MOBİLYA VE AHŞAP EŞYA İMALATÇILARI SİTE İŞLETME KOOPERATİFİ) ülkenin en büyük mobilya siteleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca mobilyacılar sitesinin içerisinde 778 adet mağaza bulunmaktadır. Bu da sitenin ne kadar büyük olduğunun ve ürünlerinin de ne kadar fazla olduğunun kanıtıdır. Masko işyeri ise toplamda 483.000 metrekarelik alana kurulmuştur. Ayrıca fuarın yanında Masko Alışveriş Merkezi de bulunmaktadır.

Yemek odası modelleri
Kapaletti yemek odası

Masko Mobilya Modelleri

Masko mobilya sitesinin içerisinde çok sayıda ürün ve marka bulunduğunu da belirtmiştik. Ürünlerden kısaca bahsedecek olursak; oturma odaları, yatak odaları, TV duvar üniteleri, yemek odaları, bebek mobilyaları, çocuk odası, genç mobilyaları, bebek odası, mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları, aksesuarlar, iç dekorasyon ürünleri ve ev tekstili şeklindedir. Ayrıca site içerisinde sadece evler için değil ofisler için de; dolap, çalışma masası, makam takımları, ofis mobilyaları, ofis koltukları, toplantı masaları, dış tasarım amaçlı bahçe için de; bahçe mobilyaları ve kafe-restoran mobilyaları bulunmaktadır.

Sizler de ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu olmak üzere A’dan Z’ye bütün ürünleri bulmanız mümkündür. Ayrıca fazla firma olması nedeniyle seçenekleriniz de çok fazla olmaktadır. Burada yapacağınız incelemeler ve pazarlık ile uygun fiyatlara ürünleri almanız mümkündür.

klasik mobilya modelleri
Volga klasik koltuk modeli

Mobilya modelleri türüne göre değişiklik göstermektedir. Sizler de mobilya konusunda ziyaret edebilir ve araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız için ayrı bir oyun alanı bulunması, sizlerin rahatça gezmesi anlamına gelmektedir. Birçok aile bu sebepten dolayı mağazaları gezememekte ve istediği ürünleri almamaktadır. Bu mobilya sitesini gezerken yanınızda bulundurmanız gereken şeylerden birisi de not defteridir. Bunun sebebi ise site içerisinde bulunan firma görevlileri genellikle fotoğraf çekilmesini istememekte ve sıkıntı çıkarmaktadır. Bazı firmaların diğer firma tasarımlarını kopyaladığı görülmektedir. Bu durum da bundan yasaklanmıştır.

Sizler de baktığınız ürünleri almak için not edebilir daha sonra inceleyebilirsiniz. Aksi takdirde beğendiğiniz bir ürünü tekrar bulmanız çok daha zor olabilmektedir. Ancak not elmeniz halinde tekrar baktığınız yere dönebilir ve ürünü satın alabilirsiniz. Satış sonrası desteklere de dikkat etmeniz daha iyi olacaktır.

Lüks yatak odası tasarımları
Şah klasik yatak odası

Share This Post

Post Comment