Partik Ev Dekorasyon Fikirleri

Partik Ev Dekorasyon Fikirleri

Hayatımızda zamanın ne kadar değerli olduğunu hepimiz biliyoruz. Her evde zaman zaman ufak aksaklıklar ve aslında çok uzun sürmeyecek küçük işler olabiliyor. Bu işlerden bazıları gereksiz yere zamanımızı çalabiliyor. Biz de bunu engellemek adına sizler için partik ev dekorasyon fikirleri başlığı altında pratik bilgileri sizlere sunuyoruz.

Hepimiz kıyafetimize uygun takı ve bilekliklerimizi seçmek isteriz. Bunun için hepsini bir arada görmek doğru karar için bize yardımcı olur. Bunun için takı ve bilekliklerimizi kâğıt havlu askısına takabiliriz.

Genellikle kablolarımızın birbirine dolanması görüntü ve toplama açısından en büyük kâbuslarımızdandır. Bunu engellemek adına etek askılarımıza kabloları dolayabiliriz.

partik-ev-dekorasyon-fikirleri-2

Banyo havlularımızı daha dekoratif halde saklamak adına şarap koymak için yapılan askılıkları kullanabiliriz.

Hayatımızın yoğunluğundan dolayı bazı şeyleri unutmamak adına beyaz tahtalara not ediyoruz. Beyaz tahtalar yerine evimizin dekorasyonuyla daha ahenk içinde olması için cam kullanabiliriz.

Ayakkabı dolaplarımızda terlik ve sandaletlerimiz genelde üzerlerine ayakkabı konulduğundan ezilir, kirlenir ve düzensiz bir görüntüde olurlar. Dosyalarımızın daha düzenli durması adına kullandığımız dosyalıklarımıza sandalet ve terliklerimizi koyarak onların daha düzenli ve temiz durmasını sağlayabiliriz.

İçine ışık vurmayan dolaplarımızda eşyalarımızı bulurken bize kolaylık sağlaması için yılbaşı ağacı ışıklandırması kullanabiliriz.

giornonotte

Fazla ağır olmayan buzdolabı poşetlerini, fırın poşetlerini ve strech filmlerini dolap kapaklarımızın içine asarak dolaplarımızda yer tasarrufunu sağlayabiliriz.

Parke zeminler günümüzde yaygınlaştı ama bir dezavantajı var. Bildiğimiz üzere parke zemini kaygandır. Bu da parkenin üzerindeki halının yerinde sabit duramamasını sağlar. Halıların kaymalarını engellemek için halıları köşelerinden silikon tabancası ile sabitleyebiliriz.

Halılarımızı kaldırmak istediğimizde ne yapacağız peki ve parkeye bu olay zarar vermez mi diye düşünüyorsunuz şu an sanırım… Bunları da düşünmenize gerek yok. Çünkü silikon zemine zarar vermez ve basitçe çıkabilir.

Evlerimizde mutlaka matkap ile ilgili işimiz olur. Ve çoğumuzun evinde az sayıda matkap ucu bulunur. Matkabımızın ucu vidaya göre daha ufaksa üzülmemize gerek yok işimiz aksamayacak. Çünkü çözümü çok basit. Matkabımızın ucuna vida ile temas etmeden önce plastik koyarız ve işimizi hallederiz.

partik-ev-dekorasyon-fikirleri-4

Share This Post

Post Comment